Ливърпул победи КПР в едно полувреме (видео)

Отборът на Ливърпул гостува на Куинс Парк Рейнджърс в пореден кръг от Висшата лига на Англия, като гостите от Мърсисайд успяха да вземат лесна победа с 3:0. Всички попадения дойдоха в първата част на срещата, а две от тях вкара нападателя Луис Суарес.

Още в 10-ата минута Джордан Хендерсън подаде на Суарес за прекрасен гол. Нападателя действа прекрасно в наказателното поле. 5 минути по-късно той бутна топката от непосредствена близост в мрежата и удвои преднината на гостите.

В 28-ата минута Стивън Джерард центрира добре за Даниел Агер, който не сгреши и насочи топката недостижимо за Жулио Сезар. В този момент срещата вече бе решена, а изглеждаше домакините нямат желанието да се върнат в срещата. Единствено Адел Таарабт притесняваше отбраната на гостите, но без успех.