Тотнъм с пълен обрат срещу Съндърланд (видео)

Отборът на лондонския Тотнъм успя да постигне пълен обрат срещу Съндърланд на "Стейдиъм Ъф Лайт" днес в пореден кръг от Висшата лига на Англия. Гостите изоставаха на полувремето с един гол, но в крайна сметка се пребориха за победа 2:1 след изключителна агресия в началото на втората част.

Първото полувреме започна добре за Тотнъм, но пред вратата нещата не споряха. Любопитна бе една ситуация, в която Дефоу прокара топката през трима от бранителите на крака на Адебайор, който намери гредата след удар от един метър. В 30-ата минута Джон О'Шей вкара след едно разбъркване при корнер и домакините наложиха доминацията си.

През втората част отново Тотнъм тръгна силно, но този път успя. В 48-ата минута Карлос Куеяр си вкара автогол с глава след един корнер, а само след 3 минути Аарън Ленън обърна срещата. До края на мача Тотнъм владееше повече, а Гарет Бейл получи картон за симулация в една ситуация, когато трябваше да получи дузпа.