Юнайтед с драматична победа над Нюкасъл (видео)

Манчестър Юнайтед и Нюкасъл създадоха изключителна драма днес в пореден кръг от Висшата лига, след като гостите успяха на 3 пъти да поведат в резултата, но "Червените дяволи" се връщаха до равен във всеки случай, като в крайна сметка Хавиер Ернандес добави победен гол в края на срещата.

Джеймс Пърч откри резултата рано в срещата след добър удар на Демба Ба, избит лошо от Де Хеа. В 25-ата минута Джони Евънс вкара за 1:1, но само след 4 минути той реализира и в собствената си врата, като в ситуацията Сисе бе в засада, но това не бе отчетено от страничния съдия. Майк Дийн първоначално не отсъди гола, но отмени решението си.

В 58-ата минута Патрис Евра вкара от границата на наказателното поле. В 68-ата минута Папис Сисе реализира след асистенция на Обертан от фланга, а само след 3 минути Ван Перси върна мача в равенство. В 90-ата минута след прекрасно центриране на Майкъл Карик Чичарито реши срещата с ценен гол.