Асистенция, гол, автогол и победа за Бейл над Ливърпул (видео)

Тотнъм прие Ливърпул в пореден кръг от Висшата лига на Англия днес, като домакините от Лондон се наложиха над своя опонент с 2:1 в извънредния кръг, в който се играха много интересни срещи. В този мач прожекторите бяха над Гарет Бейл, който бе замесен във всичко интересно в срещата.

Той започна много силно и още в 7-ата минута, след като вече имаше няколко опита да организира попадение, той асистира на Аарън Ленън. Уелсецът премина през четирима от Ливърпул преди да предостави топката на дясното крило на тима.

В 16-ата минтута Бейл вкара от пряк-свободен удар, след като рикушет залъга Рейна. През втората част уелсецът нямаше късмет и си вкара гол. В 72-ата минута Ленън изчисти една топка след корнер, но намери Бейл в лицето и топката влетя в мрежата.