Тотнъм се върна на победния път (видео)

Отборът на Тотнъм успя да победи Уест Хем на "Уайт Харт Лейн" с 3:1 днес в пореден кръг от Висшата лига на Англия. В срещата белите бяха поведени от Джърмейн Дефоу и Гарет Бейл, които играха впечатляващо днес, и след това представяне тима напълно заслужаваше победата си.

Първото попадение дойде във важен момент. Точно в края на полувремето Кайл Уокър асистира на Дефоу за брилиантен гол. Всъщност Дефоу получи топката на крилото, напредна през няколко футболиста и шутира прекрасно.

В 58-ата минута Гарет Бейл вкара след хитър извеждащ пас на Демпси. В 64-ата минута отново Дефоу се разписа след центриране на Ленън. След като се отпусна Тотнъм получи попадение. Анди Керъл вкара в 82-ата минута с глава.