Фулъм загуби от Съндърланд у дома си (видео)

Отборът на столичния Фулъм загуби у дома си от Съндърланд с 3:1 в пореден кръг от Висшата лига на Англия. Домакините започнаха добре, но след спорното изгонване на Бреде Хангеланд срещата в голяма степен бе решена. Днес Мартин Йол и тима му бяха разочаровани.

В 27-ата минтуа Фулъм получи лоши новини с контузията на Алекс Кацаниклич, който бе заменен от Уго Родайега. В 31-ата минута Хангеланд бе изгонен след остро влизане, с което той спечели топката. Картонът изглеждаше доста пресилен.

В 50-ата минута Стивън Флетчър вкара след като тима му постигна контра-атака с малко късмет, защото на другата врата Риизе бе намерил гредата. В 62-ата минута Петрич успя да върне равенството след асистенция на Дъф. Само след 3 минути обаче Карслос Куеяр вкара първото си попадение за Съндърланд, а в 70-ата Стефан Сесеньон вкара последното попадение със страхотвит удар.