Уест Бром удари Челси (видео)

В пореден кръг от Висшата лига на Англия днес европейският шампион Челси бе на гости на Уест Бромич Албиън, който се намира на завидна позиция в класирането. "Сините" от Лондон се затрудниха доста и бяха победени с 2:1 в тази среща.

Още в 10-ата минута Шейн Лонг вкара, след прекрасна игра на Джеймс Морисън в наказателното поле. Еден Азар върна гол за Челси в първата част. В 39-ата минута той бе намерен прекрасно от Сезар Азпиликуета. В 51-ата минута Питър Одемвинги вкара с глава след слаба игра на Бертран, а гостите имаха своите шансове до края.

В самия край на срещата Стъридж бе намерен на добра позиция след прекрасна атака. Нападателя можеше да подаде на Мата за сигурен гол, но пожела да грабне славата и пропусна. Така Челси не успя да стигне и до точката днес.