Уигън пак тръшна Тотнъм (видео)

По подобие на миналогодишната кампания, Уигън отново надделя на "Уайт Харт Лейн". Срещата днес в пореден кръг от Висшата лига на Англия завърши при резултат 1:0 за гостите, водени от Роберто Мартинес, а попадението бе дело на Бен Уотсън през втората част .

До полувремето двата тима стояха равностойно и имаха по 4 удара към опонента си. Роберто Мартинес обаче отстъпваше във владението и трябваше да преосмисли тактиката си.

През 56-ата минута Бен Уотсън вкара гол. Брад Фридел направи ужасяваща грешка след един корнер на Шон Малоуни и така своеобразно подаде фланелката с номер 1 на Уго Лорис. Тотнъм опита да върне попадението с канонада от атаки и центрирания, но дори високият Адебайор не реализира нито едно положение.

Така Тотнъм заема 4-та позиция в класирането с 18 точки. Това е точка пред Евертън, и зад Ман Юнайтед - 24, Челси - 23, Ман Сити - 21.