Бербо вкарва при зрелищно равенство между Рединг и Фулъм (видео)

Отборите на Рединг и Фулъм изиграха зрелищен мач, който завърши при резултат 3:3 днес в пореден кръг от Висшата лига на Англия. Българският нападател Димитър Бербатов се представи добре в срещата и вкара едно от попаденията за гостите днес.

Първото полувреме падна само едно от шестте попадения. В 26-ата минута Mикеле Лайгътууд вкара от далеч след асистенция на МакАнуф. В 61-ата минута Брайън Руис вкара 3 минути след като се появи за гостите. Крис Беърд оформи пълен обрат в 77-ата минута, преди в 85-ата Гарат МакКлийри да вкара същия гол.

Димитър Бербатов даде отново преднина на своите в 88-ата минута с хубав гол след красива атака, а в края на мача Робсън-Кану върна равенството. Така Фулъм събира 15 точки и заедно с Евертън е на 4-та позиция.