Ман Сити обърна Фулъм (видео)

Отборът на Манчестър Сити успя да се реабилитира след слабо полувреме като гост на Фулъм, стигайки до пълен обрат в самия край на срещата от Висшата лига на Англия днес. Резултатът в мача бе 2:1, но домакините първи нанесоха своя удар. Отново Един Джеко стана герой за Сити.

През първата част Фулъм стоя по-добре на терена и водеше до 44-ата минута. В 10-ата минута Петрич вкара дузпа, изработена съмнително от Риизе. В края на полувремето Агуеро вкара от по-малко от метър след удар на Тевес, отклонен от Давид Силва.

През второто полувреме гостите имаха много шансове, но вкараха само един от тях. Това направи Джеко в 87-ата минута. Той се възползва от лошите действия на Риизе в отбрана. С тази победа Сити се изравнява с Манчестър Юнайтед на 3-та позиция с по 12 точки. Юнайтед играе по-късно днес.