Ман Сити отново надви КПР (видео)

Манчестър Сити се справи с Куинс Парк Рейнджърс на своя "Етихад Стейдиъм" днес, като надделя с 3:1. Домакините заслужено водеха в резултата, но както във всяка своя среща до сега те допуснаха попадение, което изравни резултата в един момент. Всичко това бе само минути преди домакините отново да поведат.

Още в 16-ата минута Яя Туре откри резултата след едно разбъркване в наказателното поле на гостите. През втората част КПР изравни чрез Боби Замора, който с глава завърши избит удар на Анди Джонсън. Това стана в 59-ата минута, а само след още 2 минути Един Джеко вкара след асистенция на Карлос Тевес. В самият край на срещата Яя Туре намери Джеко в наказателното поле, той стреля и нацели Карлос Тевес, като топката влетя от аржентинеца във вратата, което оформи 50-ят му гол в Англия.