Новаците във Висшата лига с добър старт (видео)

Новаците във Висшата лига започнаха успешно своя престой в елита на Англия. Уест Хям победи Астън Вила с 1:0, а Рединг стигна до равенство 1:1 при домакинството си на Стоук.

Уест Хем постигна минимален успех над Астън Вила, а автор на единственото попадение в срещата бе Кевин Нолан. Офанзивният футболист реализира своя гол в 40-ата минута след асистенция на Рикардо Ваз Те. През втората част и двата отбора имаха своите шансове да се разпишат, но до ново попадение не се стигна. В самия край на срещата Каралтън Коул имаше най-чистата възможност, но ударът му бе избит пред голлинията от притичал бранител.

Рединг посрещна Стоук Сити и измъкна точка от него в самия край на двубоя. „Грънчарите” поведоха с гол на Майкъл Кийтли в 34-ата минута, но „кралските поданици” се добраха до равенството в последната 90-ата минута, когато от дузпа точен бе Адам Ла Фондре.