Уигън пак бие - вкара Блекбърн в Чемпиъншип (видео)

Отборът на Блекбърн се бореше за своето оцеляване, но Уигън победи тима като гост с 1:0 и го запрати извън елита на Англия. Попадението бе късно и разочарова почитателите на домакините, след като те имаха своите шансове за попадение. Уигън си спечели нов сезон в елита, а днес не изигра най-добрия си мач.

Голът падна в 87-ата минута от Антолин Алкараз, който вкара с глава след корнер.

Любопитен момент бе тази кокошка, която се появи след почивката, принуждавайки няколко играчи да я подгонят. В крайна сметка тя бе изнесена, след като спря във вратата на домакините.

На почивката и след срещата Стив Кийн получи освирквания от своите фенове, които не останаха доволни от кампанията си тази година. Множество овации "Вън Кийн" може би продиктуват съдбата на мениджъра.