Карлос Тевес унищожи Норич - прати Сити на 2 точки от Юнайтед (видео)

Отборът на Норич прие Манчестър Сити в 34-ят кръг на Висшата лига, като домакините бяха пометени с 6:1 от "гражданите" днес. Карлос Тевес бе герой за своите след като вкара 3 от попаденията и предостави победа във важен период за своя отбор, който гони първото място.

Всичко започна в 18-ата минута, когато Тевес вкара първото си попадение. То бе наистина красиво и си заслужава да се види. 10 минути по-късно аржентинецът асистира на Серхио Агуеро след фантастична атака. Ново прекрасно попадение достойно за гол на сезона.

В 51-ата минута домакините върнаха попадение, но не успяха да се наложат. Карлос Тевес вкара отново в 73-ата минута след асистенция от Яя Туре. 2 минути по-късно Туре предостави топката за гол на Агуеро след една контра. В 80-ата минута Тевес вкара лесно трето попадение, каквото вкара и Адам Джонсън в добавеното време и те приповдигнаха настроението на тима си за битката в Англия.