Арсенал надигра 10 от Вълците (видео)

Отборът на Уулвърхямптън Уондърърс прие Арсенал в пореден кръг от Висшата лига на Англия, като домакините загубиха катастрофално срещата с 3:0, като и играч на Уулвс бе изгонен рано в срещата, което помогна на гостите днес да заиграят по-добре в последствие.

Арсенал се отдръпна на добро разстояние от гонещите местата за Шампионска лига с 64 точки след срещата днес, а Уулвс стабилно се установява на последното място.

Резултатът бе открит от Робин ван Перси, след като последният в отбраната Себастиан Басонг повали Тио Уолкът в наказателното и бе изгонен за това. Всичко това се случи в 8-ата минута, а 2 по-късно Уолкът удвои след асистенция на Ван Перси.

През втората част гол добави Йоси Бенаюн, като това стана в 70-ата минута. По този начин бе оформен и крайният резултат.