Ман Сити громи Уест Бром и доближава Юнайтед (видео)

Отборът на Манчестър Сити прие Уест Бромич в пореден кръг от Висшата лига на Англия, като домакините тотално доминираха в срещата и спечелиха убедително с 4:0 на своя "Етихад Стейдиъм". С тази победа разликата между първия Юнайтед и втория Сити се смали на 5 точки, след като "Червените дяволи" неочаквано загубиха от Уигън.

Кун Агуеро откри резултата за своите още в 6-ата минута. Попадението му бе красиво и асистенцията бе записана на името на Самир Насри. До края на полувремето гостите имаха своите шансове, но Ричардс изби от гол линията в една ситуация, а Компани също спасяваше своите.

В 54-ата минута Насри отново асистира за Агуеро за хубаво попадение. 7 минути по-късно Тевес вкара от близко разстояние, а гол добави и Давид Силва в 64-ата минута. По този начин се оформи крайното 4:0.