КПР прекрати победния ход на Арсенал (видео)

Отборът на Куинс Парк Рейнджърс прие Арсенал в пореден кръг от Висшата лига на Англия, като гостите надделяха днес с 2:1. Арсенал се намираше в добра поредица от победи, но с този грешен ход може да повлияе на шансовете си за оставане в Топ 3 на Англия. Още повече, Челси грабна победа днес, а Тотнъм има мач по-малко.

Адел Таарабт успя да открие за домакините в 21-ата минута. Клинт Хил асистира на звездата на КПР, който насочи добре топката. Тио Уолкът успя да върне попадение, като той се намира в добра форма напоследък, що се отнася до головете му. В 37-ата минута той първо нацели гредата, а после и вкара.

През втората част обаче домакините стигнаха до победата чрез гол на Самба Диаките в 66-ата минута. Той получи пас от Джейми Маки и заби топката в ъгъла на вратата.