КПР нанесе унизителен обрат на Ливърпул

Отборът на Куинс Парк Рейнджърс осъществи сензационен обрат срещу Ливърпул, когато прие мърсисайдци днес в 29-я кръг на Висшата лига на Англия. От 2:0 за Ливърпул в последните 13 минути на срещата домакините се завърнаха и победиха с 3:2, като бившата звезда на "червените" Джибрил Сисе не пропусна да се разпише.

След тихо първо полувреме станахме свидетели на второ, в което паднаха 5 гола. В 54-ата минута Себастиян Коатес вкара първото си попадение за Ливърпул. В 72-ата минута Дирк Кайт добави попадение и тима на Кени Далглиш реши, че е спечелил срещата. Голове от Шон Дери и Сисе обаче върнаха равенството за 10 минути, а в края на срещата резултата реши Джейми Маки. По този начин Ливърпул остана с 42 точки на 7-ата позиция, а КПР излезе поне засега от зоната на изпадащите.