Манчестър Юнайтед смачка Вълците с човек повече (видео)

Отборът на Уулвс прие Манчестър Юнайтед в пореден кръг от Висшата лига на Англия, като домакините бяха помляни от "Червените дяволи" с 5:0. Разбира се в по-голямата част от мача домакините бяха с човек по-малко, като Роналд Зубар бе изгонен преди 40-ата минута. По този начин Манчестър Юнайтед поведе над градския съперник Сити с 4 точки на върха на класирането в Премиършип.

Началните минути бяха равностойни за двата тима, но след 20-ата Юнайтед наложи контрол. В 21-ата минута Джони Евънс вкара. След корнер Майкъл Карик му предостави топката на празна врата и той не сбърка. В 43-ата минута Рууни изведе Валенсия, който напредна по диагонала и вкара с мощен удар. 2 минути по-късно Валенсия асистира за Дани Уелбек, който вкара от около 15 метра с десен крак.

През втората част картината бе същата. В 56-ата Чичарито вкара след пас на Рафаел Да Силва, а в 61-ата той отново намери вратата с изключително силен удар след пас на Валенсия.