Челси премина през Болтън без проблеми (видео)

Отборът на Челси прие Болтън в пореден кръг от Висшата лига на Англия, като тима на Андре Вилаш-Боаш победи с класическото 3:0 днес. Гостите имаха своите шансове, като Рио Мияичи бе най-добрият за Болтън. Той често елиминираше противници, но пасовете и центриранията му не споряха. В крайна сметка страхотно представяне на капитана на Челси Франк Лампард вдъхнови домакините за убедителен успех.

През първата част Челси бе по-активния тим, но освен няколкото опасности от корнер, нищо повече не бе създадено. Второто полувреме предложи всички голове. Започна се от 48-ата минута, когато Давид Луис направи самостоятелна акция, завършвайки с фалцов удар и гол. В 61-ата минута Лампард асистира на Дрогба за гол с глава, а в 79-ата капитанът вкара от воле след страхотно центриране от Хуан Мата.

Тази победа оставя Челси на 4-ата позиция в класирането.