Изключителен обрат на Арсенал срещу Съндърланд (видео)

Отборът на Съндърланд прие Арсенал в пореден кръг от Висшата лига на Англия и загуби с 2:1 от гостите днес, но мачът предложи драма в последните минути, след като Тиери Анри вкара на практика с последното докосване в срещата, за да обърне резултата и да даде победа на своите. Съндърланд водеше до последните минути на срещата, но за лош късмет на феновете на тима, домакините загубиха.

В 70-ата минута падна домакинското попадение, с което тима поведе. Джеймс МакКлийн вкара след като Пер Мертезакер не действа максимално добре и получи травма в ситуацията. Арън Рамзи върна едно попадение в 75-ата минута след асистенция на Артета. Попадението бе красиво и стана от границата на наказателното поле. Гостите се хвърлиха за победата и герой стана не кой да е - завърналата се легенда на тима Тиери Анри в последната секунда от срещата.