Голово шоу на Крейвън Котидж - Фулъм надви Нюкасъл (видео)

В един от най-резултатните срещи в кръга на Висшата лига тази седмица, отборът на Фулъм надделя над Нюкасъл с 5:2. В герой за своите се превърна Клинт Демпси, който реализира хетрик. Всъщност тима на Нюкасъл бе по-активният и поведе рано в мача, но пълен обрат даде победата на домакините.

Дани Гътри реализира в 43-ата минута от извън наказателното поле след пас на Бен Арфа. Последваха 6 попадения за второто полувреме, като първото бе от дузпа в 52-ата минута, реализирана от Дани Мърфи за 1:1. В 59-ата минута Демпси вкара от близо, а повтори упражнението след 6 минути за 3:1. Нова дузпа реализира Замора в 68-ата минута, а Бен Арфа върна попадение за своите в 85-ата минута.

В края на мача отново реализира Демпси, който материализира паса на Замора след бърза контра.