Норич задържа Челси на Кероу Роуд (видео)

Тима на Норич посрещна Челси в пореден кръг от Висшата лига на Англия и успя да задържи резултата 0:0 през целия мач, въпреки натиска на гостите в определен период от мача. С пропуски се отличиха испанците от Челси Хуан Мата и Фернандо Торес, като феновете на Челси със сигурност са разочаровани от пропуснатите шансове.

Даниел Стъридж бе странно анонимен днес, докато Лампард бе контузен и изкаран през първата част. Фернандо Торес нарастваше в мача с всяка минута, но за пореден път не успяваше да напипа правилната игра. Всъщност през втората част Норич заслужи точката си, след като домакините играха перфектно за подсигуряване на първата си суха мрежа.

Хуан Мата ще съжалява в този мач, след като можеше на няколко пъти да реши нещата - след невероятен рейт през първата част, както и в 82-ата минута, когато ударът му бе спасен по прекрасен начин от Руди. В крайна сметка след това равенство Челси ще запази 4-тото си място.