Челси победи Съндърланд (видео)

Отборът на Челси прие Съндърланд на "Стамфорд Бридж" в пореден мач от Висшата лига на Англия днес. Двубоят завърши с минималното 1:0 за домакините, като попадението бе дело на Франк Лампард. Фернандо Торес се отличи в този мач след като асистира за попадението и игра често с топката в мача.

Испанецът асистира за Лампард в 13-ата минута. Всъщност той изстреля мощно центрирането по земя на Хуан Мата, но топката се удари в напречната греда и попадна в краката на Лампард, който я насочи към левия ъгъл на вратата. Торес продължи да играе с увереност и търсеше попадението си, но нямаше късмет.

През втората част той опита да си спечели дузпа, прокарвайки топката през краката на Миноле и падайки в наказателното. Съдията не посочи бялата точка. Мата и Рамиреш имаха шансове за гол до края, но и те не реализираха и резултатът остана 1:0.