Джерард се върна - вдъхнови своите за победа (видео)

Тимът на Ливърпул успя да постигне пълен обрат на своя "Анфийлд" срещу Нюкасъл в един мач, който отбеляза края на дългото отсъствие на Стивън Джерард от терените. Капитанът вдъхнови своите за победата днес с 3:1, като до преди появата му в игра Ливърпул демонстрираше слабата си форма, както напоследък.

Всичко започна с гол на Нюкасъл в 25-ата минута. Всъщност Даниел Агер си отбеляза автогол в ситуацията. Ливърпул доминираше във владението през двете части и в случая бързо върна гол. В 30-ата минута това стана чрез Белами.

Втората част отбеляза появата на Джерард. Той влезе в игра в 59-ата минута и сякаш това бе лекарството на Ливърпул, тъй като отборът се трансформира като игра. В 67-ата минута Белами вкара отново, а Джерард добави попадение през краката на вратаря в 78-ата минута, за да подпечата завръщането си.