Гарет Бейл разпиля Норич (видео)

Тима на Тотнъм успя да надделее над Норич с 2:0 в пореден кръг от Висшата лига на Англия днес, като по този начин лондончани запазиха третото си място и се приближиха до първенците от Манчестър. Головете вкара Гарет Бейл, който бе изключителен в срещата.

През първата част Тотнъм започна силно, но скоро домакините си върнаха владението и на свои ред затрудниха Брад Фридел. До гол не се стигна, но се виждаше, че мачът няма да завърши без попадения.

Втората част бе по-силна за гостите, като Гарет Бейл поведе с пример. Първо той вкара в 56-ата минута, когато Адебайор получи пас в наказателното. Той запази топката срещу трима и я пусна на Бейл, който я запрати в мрежата без проблем. В 67-ата минута отново той получи пас в центъра на терена, пробяга цялото разстояние до вратата, елиминирайки двама по пътя си, и вкара с прехвърлящ удар. По този начин той подсигури победата за тима на Хари Реднап.