Хау разочарован след загубата на Нюкасъл от Брайтън

Мениджърът на Нюкасъл Еди Хау призна, че отборът трябва да продължи напред след загубата с 1:0 у дома от Брайтън. Нюкасъл претърпя поражение в събота благодарение на победния гол на Дани Уелбек за "Чайките".

Хау каза след мача: "Мислех, че представянето беше добро в по-голямата част. Допуснахме гол с първия им удар в мача. Това е един от онези моменти, в които си мислиш: "Това обобщава футбола“. Това може да се случи понякога, когато доминирате. Една грешка в преценката ни струваше скъпо.

"Не почувствах, че трябва напълно да променим това, което правим. Гол изглеждаше, че идва. Последните 20 минути бяха разочароващи, защото не успяхме да ги притиснем до вратата им. Трябва да отдадем дължимото на Брайтън за начина, по който се защитаваха, но сме разочаровани.

"Минаваме през период, в който не отбелязваме, но положителното е, че създаваме шансове.

"Не можем да се се самосъжаляваме, трябва да се върнем на работа на тренировъчното игрище.“