Мареска: Движим се в правилната посока

Мениджърът на Челси Енцо Мареска заяви, че е доволен от качеството на играта на неговия отбор срещу Кристъл Палас, въпреки равенството.

След като засенчиха съперниците си през първото полувреме и отбелязаха чрез Никълъс Джаксън, Челси допусна Еберечи Езе след почивката и в крайна сметка бяха принудени да се задоволят само с една точка.

Резултатът 1:1 не изглежда справедлив за Мареска, но Енцо няма никакви оплаквания към играчите си.

"Напълно заслужавахме да спечелим мача. Имахме много, много шансове. Най-важното е играта, а играта я имаше. Позволихме им само два удара.

Не взехме трите точки, но като играем по начина, по който играхме, ще печелим мачове.

Малко съм смутен от резултата, но не и от играта. Движим се в правилната посока", заяви Мареска.