Палас спря Челси на Стамфорд Бридж

Челси посрещна Кристъл Палас в срещата от третия кръг на английската Висша лига. Днес на "Стамфорд Бридж" домакините поведоха при една мълниеносна контра, но допуснаха противника обратно след красив гол на Еберечи Езе за 1:1, което се запази през второто полувреме.

В 25-ата минута Мадуеке поде бърза контра и спечели почти целия терен преди да изведе Палмър в полето и той веднага да пусне успоредна топка на празна врата за Джаксон и 1:0. "Сините" доминираха в това полувреме и можеха да водят с още голове на нападателя.

Във второто полувреме обаче сякаш излезе друг отбор на Челси, който не създаде почти нищо. Така в 54-ата минута един избит удар попадна в Езе на дъгата и по красив начин той фалцира топката далеч от вратаря за 1:1. До края видяхме Нкунку в действие за Челси, който се появи като резерва и организира някои опасности, но резултатът не се промени.