Невил: Тен Хаг е под ужасен натиск

Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Гари Невил вярва, че поражението от Брайтън поставя мениджъра на "червените дяволи" Ерик Тен Хаг под "ужасно голям натиск".

Първото пътуване за новия сезон на Висшата лига доведе до поражение с 2-1 за Юнайтед, като Дяволите допуснаха решаващия гол в добавеното време.

Невил посочва, че Юнайтед играе с Ливърпул следващия уикенд и Гари е притеснен за Тен Хаг, който на косъм избегна да бъде уволнен в края на миналия сезон.

"Наистина разочароващ край на мача. Мислех, че равенството би било наполовина приемлив резултат, но те загубиха и това поставя Ерик Тен Хаг под ужасно голям натиск преди мача срещу Ливърпул следващата седмица.

Не мисля, че някой беше изненадан след първото полувреме. Много е трудно да се играе футбол без централен нападател. Имате нужда от фокусна точка отпред и Тен Хаг коригира това на полувремето, като пусне Зиркзее. Но вие вече загубих 45 минути от мача и това е проблем", заяви Невил за NBC Sports.