И тази година Нюкасъл с погром над Тотнъм (видео)

И тази година Нюкасъл с погром  над Тотнъм (видео)

Нюкасъл Юнайтед посрещна Тотнъм в първата среща от поредния тридесет и трети кръг на английската Висша лига. Днес на "Сейнт Джеймсис Парк" домакините спечелиха категорично с 4:0 и напомниха за тази среща миналата година, която завърши при 6:1 преди идването на Анге Постекоглу начело на "шпорите".

В 30-ата минута днес Нюкасъл поведе когато Антъни Гордън изведе перфектно Исак на дъгата, той се справи с Ван де Вен и матира вратаря в близкия ъгъл за 1:0. В следващата атака самият Гордън завърши за 2:0 когато пресече върната топка на Педро Поро и вкара с мощен шут отново след като заобиколи Ван де Вен.

В 51-ата минута Бруно Гимараеш отне топка в собствената половина и с дълго подаване изпрати Исак отново сам напред в цялата половина на противника за 3:0, а в 87-ата минута след корнер на Антини Гордън той намери главата на Фабиан Шар за 4:0.