Нотингам надигра Манчестър Юнайтед (видео)

Нотингам Форест посрещна Манчестър Юнайтед в срещата от двадесетия кръг на английската Висша лига. Днес домакините постигнаха историческа победа за първи път от 32 години у дома над "червените дяволи", след като поведоха в срещата, допуснаха изравняване и вкараха отново късно за успеха с 2:1.

До почивката двата тима не предложиха нищо и се оттеглиха с общо един удар на сметката на Юнайтед. Така на почивката Тен Хаг смени Антони и Мейно с Диало и МакТоминей, но нещата не се получиха за него.

В 64-ата минута Гонзало Монтиел от дясно пусна топка към дъгата за Николас Домингез и той насочи лесно през Онана за 1:0 с първия точен удар на домакините. Юнайтед опита да отговори и Гарначо се прояви геройски при пресичането на едно подаване в защита, след което намери Рашфорд за 1:1 в 78-ата минута.

Форест обаче потърси победата и я намери с гол, идентичен на първия като тук в 82-ата минута бившото крило на гостите Еланга от дясно пусна за Морган Гибс-Уайт и 2:1.