Ман Сити без проблем с Шефилд (видео)

Манчестър Сити посрещна Шефилд Юнайтед в срещата от двадесетия кръг на английската Висша лига. Днес отново без нападателя Ерлинг Холанд в състава, "гражданите" спечелиха с 2:0 след голове от Родри и Алварез, като и Кевин Де Брюйне попадна на резервната скамейка за първи път от дълго време, отбелязвайки завръщането си в игра.

В 14-ата минута днес резултатът бе открит от Родри, който получи топка назад от Фоден, премина противник и стреля ниско с десния крак за 1:0. Тимът на Гуардиола владееше топката повече от 80% от времето и противникът почти нямаше шансове.

След почивката отново видяхме само един гол и той отново бе вкаран след асистенция на Фоден, който в 61-ата минута намери Алварез за гол от непосредствена близост и 2:0.