Уест Хем прескочи Ман Юнайтед (видео)

Уест Хем Юнайтед посрещна Манчестър Юнайтед за срещата от поредния осемнадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Лондон Стейдиъм" домакините спечелиха с 2:0 и прескочиха съперника си и Нюкасъл в класирането преди срещата на джордитата по-късно в кръга.

До почивката голове днес нямаше, като "червените дяволи" владееха повече и имаха по-добрите възможности, най-вече в една чиста ситуация на Гарначо, изведен от Антони сам срещу Ареола за пропуск.

В 72-ата минута Пакета изпрати топка напред по перфектен начин за Боуен през Майно и Шоу. Нападателят първо нацели Онана от близо, но топката се върна и отклони от него и през вратаря за 1:0.

В 78-ата минута срещата бе решена след грешка на Майно в средата, след като топката мина под крака му, достигна Кудус, той размени двойно подаване с Пакета, който го изведе в полето за удар през краката на Еванс в далечния ъгъл и 2:0.