Нюкасъл подчини Челси (видео)

Нюкасъл Юнайтед посрещна Челси в срещата от тринадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Сейнт Джеймсис Парк" домакините спечелиха убедително с 4:1, като в края на срещата "сините" играха и с човек по-малко след изгонване на Рийс Джеймс. За домакините четири различни човека вкараха голове.

В 13-ата минута днес младокът Майли асистира на Александър Иска като го намери в полето за добро завъртане и 1:0. В 23-ата минута Челси изравни след статично положение, от което Стърлинг вкара в ъгъла на вратата за 1:1.

В 43-ата минута Трипиър от статична топка намери горната греда на Санчез. След почивката Ласелъс вкара за 2:1 след центриране на Антъни Гордън от ляво. Почти веднага след това грешка на Тиаго даде шанс на Жоелинтон да вкара за 3:1.

В 73-ата минута Джеймс бе изгонен за гостите след втори жълт картон в мача при влизане срещу Гордън. Именно Гордън вкара и малко по-късно през зоната на Джеймс в 83-ата минута за 4:1.