Ливърпул взе точка от Ман Сити (видео)

Манчестър Сити посрещна Ливърпул в срещата от поредния тринадесети кръг на английската Висша лига. Днес на стадион "Етихад" домакините поведоха чрез Ерлинг Холанд преди късно в срещата Александър-Арнолд да върне равенството за крайното 1:1.

В първото полувреме Сити доминираше тотално в положенията и владението, като завърши с над 70% от владението. Гостите често бъркаха в защита и "гражданите" организираха положения. Така в 27-ата минута Аке отне една топка и се справи с двама преди да изведе Холанд за нисък удар и 1:0.

След почивката видяхме повече опасности и за "червените", като те дадоха резултат в 80-ата минута когато Салах изведе Арнолд на дъгата на наказателното поле и той стреля ниско и силно далеч от Едерсон за 1:1.