Ливърпул с класика над Форест

Ливърпул посрещна Нотингам Форест в срещата от поредния десети кръг на английската Висша лига. Днес на "Анфийлд" очакваното се случи и домакините спечелиха без особени проблеми с 3:0 след попадения от Диого Жота, Даруин Нунез и Мохамед Салах.

В 31-ата минута днес Жота откри резултата след бърза атака на домакините, в която Салах намери Нунез и той стреля. Търнър спаси, но топката остана в опасната зона и Жота довърши за 1:0.

В 35-ата минута Собослай размени двойно със Салах и центрира за Нунез за 2:0. След почивката отново Собослай асистира за Салах и това бе 3:0 след голяма грешка на вратаря Търнър. В срещата Форест бе може би най-близо в 86-ата минута при един удар на Еланга в горната греда на противника.