Челси обърна Бърнли на гости (видео)

Бърнли посрещна Челси в срещата от осмия кръг на английската Висша лига. Днес на "Търф Моор" домакините поведоха, но загубиха инициативата и допуснаха четири пъти за голяма победа на гостите в синьо с 4:1. Палмър, Джаксон и Стърлинг бяха сред реализаторите за Маурисио Почетино.

В 15-ата минута Бърнли вкара с първия си удар когато Фостър намери Одоберт за нисък удар и 1:0. В 42-ата минута Челси изравни с късмет когато едно центриране на Стърлинг срещна Ал Дакхил и прехвърли собствения вратар за 1:1.

На почивката Броха бе заменен от Джаксън, и нападението на "сините" се засили. В 50-ата минута Стърлинг спечели дузпа, която Палмър вкара като прати вратаря в грешна посока за 2:1. Самият Стърлинг добави с клиничен удар в 65-ата за 3:1.

В 74-ата минута 4:1 стана когато Палмър върна за Джаксон, той се завъртя през О'Шей и стреля ниско.