Уулвс изненада Ман Сити

Уулвс посрещна Манчестър Сити в срещата от седмия кръг на английската Висша лига. Днес на "Молиню" домакините спечелиха с 2:1 над шампиона, който до момента бе перфектен с рекорд от победи от началото на кампанията, а срещата решиха Нето и Хуон Хи-Чан.

В 13-ата минута Педро Нето напредна по линията и след опит да пусне остра топка тя влетя в мрежата на гостите от Диаш за 1:0. Сити доминираше във владението и ударите след това, но Са се прояви с добри спасявания.

В 58-ата минута Хулиан Алварез от статично положение направи резултата 1:1 по красив начин. Уулвс обаче не се отпусна и тръгна в атака, като в 66-ата минута след контра топката отново се оказа във вратата на Едерсон за 2:1 когато Куня намери Хи-Чан на чиста позиция.