Еди Хау: Най-важното бе вярата ни в победата

Мениджърът на Нюкасъл Еди Хау говори за победата на своя отбор над Манчестър Сити (1:0) в мача от третия кръг на Купата на Лигата на Англия.

"Полувремената се оказаха съвсем различни. Първото бе трудно, Сити игра добре, ние не толкова. В същото време се защитавахме добре, дори и без топка. Мърфи имаше добра възможност да открие резултата.

След почивката играхме добре във всички аспекти. Добре атакувахме. Мисля, че това бе заслужена победа.

След почивката имаше тактически промени, но най-важното бе вярата ни в победата. Тези играчи, които влязоха като резерви, по същество направиха играта. Играхме качествен футбол, като контролирахме топката“, заяви Хау.

Единственото попадение в мача от третия кръг за Купата на лигата бе дело на шведския нападател на "свраките" Александър Исак, който се разписа в 53-ата минута. За Ман Сити това поражение бе първо в редовното време от 10 официални мача този сезон.

В 1/8-финалите за настоящата купа Нюкасъл ще се изправи срещу Манчестър Юнайтед като гост.