Ман Юнайтед се разправи с Палас за купата

Манчестър Юнайтед посрещна Кристъл Палас в срещата от шеснайсетина финалната фаза на Купата на лигата в Англия. Днес на "Олд Трафорд" Тен Хаг излезе с отслабена постройка и нетипична формация с трима бранители, като това помогна за победа с 3:0, след постигането на която домакините отслабиха контрола в срещата.

След почти 20 минути игра днес вратарят на Палас и бивш страж на Юнайтед Дийн Хендерсън бе сменен принудително от Сам Джонстън. Почти веднага след влизането си резервата допусна гол от Алехандро Гарначо, намерен след добро включване на Далот от дясно - 1:0.

В 27-ата минута корнер от Маунт намери главата на Касемиро за 2:0. Англичанинът бе сменен на почивката от Линдельоф. В 55-ата минута Касемиро се намеси и като асистира за гола на Марсиал от труден ъгъл за 3:0.