Вила удари Челси в Лондон (видео)

Челси посрещна Астън Вила в среща от шестия кръг на английската Висша лига. Днес на "Стамфорд Бридж" домакините изиграха част от срещата с човек по-малко, и загубиха минимално двубоя с 1:0 при попадение на Оли Уоткинс за "виланите".

До почивката обаче Челси имаше своите положения и пострада и от отменен гол на Дисаси. Роберт Санчез пък спря Дин и Дзаниоло от големи положения.

В 58-ата минута при ВАР преглед за влизане на Густо в краката на Дин, бранителят на Челси бе изгонен директно. На 20 години и 128 дни той стана най-младият играч в историята на Челси, който получава червен картон.

Така в 73-ата минута срещата се реши от Оли Уоткинс, който първо бе блокиран от Колуил, но намери как да стреля повторно за 1:0.