Тотнъм се опълчи на Арсенал и ВАР (видео)

Арсенал посрещна Тотнъм в лондонското дерби от шестия кръг на английската Висша лига. Днес на "Емирейтс" двата тима се разделиха при 2:2 след един зрелищен двубой с много положения и голове от Сака и Сон за двете страни.

Началото за Тотнъм бе притеснително, но Викарио на няколко пъти показа класа в спасяванията си при грешки на хората пред него. В 26-ата минута той се пропука когато Сака влезе диагонално и стреля, а Ромеро отклони през плонжиралия вратар за автогол и 1:0.

В 42-ата минута Джеймс Мадисън изигра прекрасно една ситуация около полето на домакините и пусна за Сон и 1:1.

В 54-ата минута ВАР отсъди дузпа за игра с ръка на Ромеро, която Сака превърна в 2:1 за Арсенал. Веднага обаче в своята атака след подновяването Мадисън открадна топката и пак намери Сон за 2:2 сам срещу вратаря.