Труден успех на Ман Юнайтед над Уулвс (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Уулвс в първата среща от сезона за двата отбора във Висшата лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините спечелиха с минималното 1:0, но благодарение на големи геройства на новия си вратар Онана, който запази вратата преди и след гола на Рафаел Варан.

До почивката Юнайтед владееше повече, но бе отправил само 1 удар докато "вълците" използваха много контри за да затруднят защитата в червено. В началото на втората част дори гредата на Онана спря Куня от гол. Юнайтед страдаше от липса на хора в средата и Тен Хаг адресира проблема чак в 68-ата минута когато замени Маунт с Ериксен и Гарначо със Санчо.

Ефектът бе мигновен и при една атака след статично положение Бруно подаде над защитата за Уан-Бисака, той центрира на главата на Варан и това бе 1:0. До края обаче Онана бе по-заетият вратар и отново се налагаше той да запази резултата с големи изяви.