Брентфорд и Тотнъм равни

Брентфорд посрещна Тотнъм в срещата от първия кръг на английската Висша лига. Днес двата тима се разделиха при 2:2 след като гостите поведоха и допуснаха обрат, но се върнаха благодарение на асистенции от Мадисън и голове на Ромеро и Емерсон. Мбеумо от дузпа и Уиса вкараха за домакините.

В 11-ата минута от статична топка Мадисън центрира перфектно за главата на Ромеро и той простреля вратата на противника от близо за 1:0. 3 минути след това Ромеро се контузи и бе сменен от Санчез. В 23-ата минута ВАР отсъди дузпа и Мбеумо вкара за 1:1.

Последва обрат когато в 36-ата минута Хенри от ляво центрира ниско към дузпата и с насочен удар Уиса вкара за 2:1 между двама бранителя. Така в добавените минути на първата част Мадисън асистира и отново за 2:2 като намери Емерсон за удар без подготовка.

Във втората част двата тима не успяха да променят резултата повече.