Форест би Арсенал, Ман Сити спечели титлата (видео)

Нотингам Форест посрещна Арсенал в срещата от предпоследния тридесет и седми кръг на английската Висша лига. Днес на "Сити Граунд" домакините спечелиха с 1:0 за да спечелят 37 точки и да постигнат спасение в елита, а същевременно те оставят Арсенал 4 точки зад Манчестър Сити при 1 мач до края, което прави невъзможно връщането на първо място.

В 19-ата минута днес Гибс-Уайт изведе Ауони в полето и той стреля под Габриел и Рамсдейл за 1:0. До почивката Жезус, Сака и Тросар пропускаха възможности за гостите.

Във втората част Сака започна с добро положение, но скоро Форест отново застана добре и държеше съперника на дистанция от вратата въпреки че му даде над 80% от владението. Така и при 7 добавени минути гол не падна.