Клоп: Не мога да не съм щастлив

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира победата с 1:0 над Фулъм в мач от 28-я кръг на Висшата лига на Англия.

“Много съм щастлив, че победихме този силен съперник. Отнасям се с голямо уважение към работата на Марко Силва. Мисля, че контролирахме голяма част от първото полувреме, но през второто мачът се промени. Фулъм имаше голям шанс да отбележи. Нашите положения бяха преди това и трябваше да ги реализираме.

Вече имаме пет поредни победи и не мога да не съм щастлив. По терена имаше здрава битка, всички се раздадоха максимално. Можехме да направим някои неща по-добре, но като цяло съм доволен.

Алисон едва не се разплака заради сухия мач. Това се случва много рядко този сезон. Това е много хубаво, особено за него", заяви Клоп.