Арсенал разби Фулъм за под полувреме

Фулъм посрещна Арсенал в срещата от поредния двадесет и седми кръг на английската Висша лига. Днес на "Крейвън Котидж" гостите спечелиха с 3:0 след силно първо полувреме, след което си позволиха да снемат от напрежението и да доиграят срещата. В мача след дълго отсъствие се върна и Габриел Жезус за Арсенал.

След 16 минути игра топката попадна в мрежата на Фулъм при автогол, но ВАР го отмени поради засада по-рано в атаката на гостите. В 21-ата минута Тросар от корнер намери Габриел Магаляеш за удар с глава и 1:0.

В 26-ата минута отново Тросар асистира на главата на Мартинели за 2:0. Последваха нови големи положения и пред двата тима, но 3:0 стана в продължението на първата част когато Тросар оформи трета асистенция този път за Йодегор.

След почивката Арсенал предаде владението, но не допусна. Най-близо до гола бе Митрович с удар в горната греда в 70-ата минута.