Челси загуби и от последния (видео)

Челси посрещна Саутхемптън в срещата от двадесет и третия кръг на английската Висша лига. Днес на "Стамфорд Бридж" гостите спечелиха с 1:0 за да постигнат само петата си победа за сезона, която обаче няма да помогне за отлепване от 20-тото място на класирането. Челси остава в средата на таблицата с точка зад деветия Ливърпул и два изиграни мача повече от мърсисайдци.

Голът днес бе дело на Уорд-Прауз от статично положение в добавеното време на първото полувреме. Той вкара в 47-ата минута и с оглед играта през полувремето "светците" заслужаваха да водят.

На почивката Стърлинг и Фофана се появиха за "сините" за да спасяват положението, и Стърлинг на няколко пъти беше много близо до изравняване. Това обаче не се случи до края.