Ман Сити с грешка в Нотингам (видео)

Нотигнам Форест посрещна Манчестър Сити в срещата от двадесет и третия кръг на английската Висша лига. Днес на "Дъ Сити Граунд" домакините изоставаха, но се върнаха до 1:1 и попречиха на "гражданите" в битката на върха, където те изостават от Арсенал с 2 точки и са изиграли мач повече.

В 41-ата минута след полувреме на тотална доминация Сити поведе когато Грилиш изчака включване на Бернардо Силва и той завърши без подготовка удара му за 1:0.

След почивката положенията за Сити продължаваха, но те така и не удвоиха преднината, включително заради удари в гредата, като съжалиха за това в 84-ата минута когато против случващото се на терена Крис Ууд бе на края на подаване на Гибс-Уайт за да вкара на празна врата за 1:1.